Srijeda, 24. travnja 2024.

Rukometašice Podravke Vegete odigrale trening-utakmicu punu golova s Krimom

Rukometašice Podravke Vegete jučer su odigrale trening-utakmicu u Ljubljani protiv domaćina Krim Mercatora. Susret se igrao u tri dijela, dvaput po 30 i jednom 20 minuta, a konačni rezultat bio je 50:31 za slovensku ekipu.

Krim je u prvom dijelu vodio 16:12, nakon sat vremena igre na semaforu je stajalo 43:23, a na kraju 50:31.

Trenerica Snježana Petika izjavila je kako je utakmica Podravki dobro došla kao priprema za nastavak domaćih natjecanja. Nastupile su sve igračice osim Ane Toth, a na teren se nakon zdravstvenih problema vratila i Ivana Dežić. Na dulje vrijeme zbog ozljede odsutna je jedino Dora Krsnik. U posljednjih 20 minuta susreta u Ljubljani trenerica Petika dala je priliku i mlađim igračicama.