Snimio Marko Posavec.
Večeras počinje drugo izdanje Koprivničke bajke.

Manifestacija je prošle godine okupila oko tisuću sudionika i privukla više od deset tisuća posjetitelja, a ovogodišnje izdanje ponudit će, poručuju iz Gradske uprave, još sadržajniji program.

Svečano otvorenje počinje u 17:30 sati dolaskom Djeda Mraza na glavni trg koji će najmlađim Koprivničancima podijeliti darove, a u 18 sati u zrak će biti pušteni lampioni s božićnim željama.

Nakon što sve želje polete, probudit će se Koprivnička bajka i zapisati svoju prvu stranicu.
Klizalište će u 18:30 sati otvoriti klizači iz Male sportske škole, a od 19 sati okupljeni će moći uživati u nastupu popularne Crvene jabuke.

Podsjetimo, otvorenje Koprivničke bajke svojim će dolaskom uveličati i predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović.

Koprivnička bajka ponovno će biti humanitarnog karaktera, a novac će se prikupljati za Udrugu osoba s invaliditetom Bolje sutra grada Koprivnice, točnije za njihovo socijalno poduzeće KopriVITA.

Gosti će kući ove godine moći otići i sa suvenirom – čokoladom ili parfemom, a Hrvatska pošta dizajnirala je razglednicu ‘Koprivnička bajka’ koju ćete moći poslati iz gradskog parka.

DETALJNI PROGRAM KOPRIVNIČKE BAJKE:

14.12. ČETVRTAK – OTVORENJE
17:30 Doček Djeda Mraza
18:00 Puštanje lampiona s božićnim željama
18:30 Otvorenje klizališta – Mala sportska škola
19:00 Crvena jabuka

15.12. PETAK
17:00 Srednja škola Koprivnica
18:00 KUD Koprivnica
19:00 Cadillac band

16.12. SUBOTA
18:00 Wine fest – Kuća Rudolfa
19:00 Vanna

17.12. NEDJELJA
17:00 Gimnazija Fran Galović
18:00 Općina Drnje – Kuća Rudolfa
19:00 Tragovi

18.12. PONEDJELJAK
17:00 DV Smiješak
18:00 Mariške
18:00 Šegrtsko srce – Kuća Rudolfa

19.12. UTORAK
17:00 OŠ Đuro Ester
19:00 Općina Gola – Kuća Rudolfa

20.12. SRIJEDA
17:00 COOR Podravsko Sunce
18:00 Udruga Zagoraca Podravine – Kuća Rudolfa

21.12. ČETVRTAK
17:00 OŠ Antun Nemčić Gostovinski
18:00 Crkveni zbor „Ime ljubavi“ Župa Sv. Nikola
18:00 Udruga samaca KCKŽŽ& ŠPK Ritam – Kuća Rudolfa

22.12. PETAK
18:00 Craft Beer Fest – Kuća Rudolfa
18:00 Dorja Sabolović&Marija Bilić
19:00 Miroslav i Gordana Evačić

23.12. SUBOTA
18:00 Puhački orkestar Grada Koprivnice
18:00 Plodovi Podravine i Prigorja – Kuća Rudolfa
18:30 TS Štimung – Kuća Rudolfa
19:00 Tri fir

24.12. NEDJELJA – BADNJAK
19:00 – Black Tattoo

25.12. PONEDJELJAK – BOŽIĆ

19:00 Najbolji hrvatski tamburaši

26.12. UTORAK
17:00 Proslava Štefanja uz TS Delirij – Kuća Rudolfa
19:00 Hot Stuff

27.12. SRIJEDA
17:00 DV Tratinčica
18:00 KUD Srce
18:00 Western Jingle Bells – Kuća Rudolfa

28.12. ČETVRTAK
17:00 DV Igra
18:00 Crkveni zbor Franjevačkog svjetovnog reda, župa Sv.Antun Padovanski
18:00 Štruklijada uz TS Netopiri – Kuća Rudolfa

29.12. PETAK
17:00 DV Sv. Josip
19:00 Neven Stipčić&The Groovebox

30.12. SUBOTA
18:00 ŽVS Rudarice
19:00 Soul Sisters
18:00 Općina Koprivnički Bregi – Kuća Rudolfa

31.12. NEDJELJA
22:00 Zagrijavanje za doček uz Koprivka i Grinča
23:00 Doček Nove godine – Ivan Zak