FOTO/VIDEO Slaven Belupo u prijateljskom susretu zabio pola tuceta HAŠK-u, oporavio se Vinko Međimorec

Nogometaši Slaven Belupa lako su se obračunali sa zagrebačkim trećeligašem HAŠK-om pobijedivši ga na pomoćnom travnjaku koprivničkog Gradskog stadiona rezultatom 6:0.

Trener Tomislav Ivković dao je priliku svim svojim igračima. U prvom dijelu su igrali oni s manjom minutažom među kojima je bio i Vinko Međimorec koji se oporavio od ozljede zadnje lože. Prvi dio susreta obilježio je Tatar s dva pogotka, a jedan je dodao Pejić koji je danas ponio kapetansku traku.

U nastavku susreta Ivković je zaigrao u standardnom sastavu, s tim da su na krilima bili Vrljičak i Dolček, a na lijevom beku je zaigrao Goda. Je li to priprema za Rujevicu ili Rijeku ili tek eksperiment vidjet ćemo za vikend. Tri gola u drugom poluvremenu postigli su Ivanovski, Vidović i Dolček.