FOTO/VIDEO: ČETVRTA HNL Ljepotica u Đurđevcu za kraj jesenskog dijela prvenstva, Kloštrani osvojili bod u Pitomači

Nogometaši Tehničara iz Cvetkovca i Graničara iz Đurđevca odigrali su pravu ljepoticu za kraj jesenskog dijela prvenstva Četvrte hrvatske nogometne lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica. U uzbudljivoj utakmici momčadi su podijelile bodove rezultatom 2:2.

Cvetkovčani su izvrsno otvorili susret u Đurđevcu te su već na samom otvaranju utakmice poveli s 0:1 pogotkom Kosira. Nije se dugo čekalo na odgovor. Graničar je izjednačio u 10. minuti, a strijelac je bio Belobrk iz jedanaesterca. Primirila se utakmica nakon toga, sve do 37. minute kada smo vidjeli novi jedanaesterac. Ovog puta na drugoj strani. Nisu to primili dobro domaćini koji su smatrali da je sudac prestrogo pokazao na bijelu točku. Ipak, nije im bilo pomoći jer je Milek bio neumoljiv.

U nastavku susreta Picoki su bacili sve karte u napad. Moglo im se to dva puta obiti o glavu, ali ih je spašavala stativa. Kad ne primiš, dobiješ – učestala je izreka u nogometu, a tako je bilo i ovaj put. U 65. minuti, kasnije se pokazalo za konačnih 2:2 zabio je Topolčić koji je bio precizan iz blizine. Sve u svemu, gledali smo odličnu utakmicu u Đurđevcu u kojoj je moglo uživati 200-tinjak okupljenih gledatelja koji su glasno bodrili svoje ekipe.

U ostalim susretima Podravac iz Virja izgubio je na gostovanju u Slatini rezultatom 3:1. Jedini pogodak za Virovce postigao je Hrženjak. Kloštranska Mladost osvojila je bod na teškom gostovanju u Pitomači gdje su odigrali 0:0. Garić je slavio u Bereku kod Tomislava s 0:1, Virovitica je slavila protiv Zdenke s uvjerljivih 6:2, dok su Križevci bili bolji od Papuka s 3:2.

Posljednja utakmica 13. kola igrat će se sutra u Predavcima gdje će snage odmjeriti Dinamo i Rovišće.