SLAVENAŠ SVJEDOK MALOG NOGOMETNOG ČUDA Mlada reprezentacija Hrvatske preokretom svladala Bjelorusiju pogocima u 93. i 96. minuti

Mladi nogometaš Slaven Belupa Nikola Katić jučer je bio svjedok pravog malog nogometnog čuda. Naime, stoper Farmaceuta s klupe je odgledao susret mlade reprezentacije Hrvatske koja je pogocima u 93. i 96. minuti svladala vršnjake Bjelorusije rezultatom 2:1 u drugom kolu kvalifikacija za Europsko prvenstvo.

Hrvati su od 48. minute gubili rezultatom 0:1 u susretu u kojem su proglašeni velikim favoritima. Mladi reprezentativci nisu igrali najbolju utakmicu, ali su do pobjede došli velikim zalaganjem i trudom. U dubokoj sudačkoj nadoknadi postigli su dva pogotka i tako došli do važne pobjede u kvalfikacijama.

Ako možemo tražiti ‘dlaku u jajetu’, oba pogotka postigli su stoperi, Šimić i Benković, koji su konkurenti našem Katiću. Naravno, mladi Slavenaš zasigurno kao pravi sportaš nije na taj način gledao ovu situaciju, već se veselio pobjedi svoje reprezentacije.

U-21: HRVATSKA – BJELORUSIJA 2:1 (0:0)