Utorak, 16. travnja 2024.

Odigrano je pet utakmica osmog kola Prve županijske nogometne lige veterane. Kao i uvijek, nije nedostajalo zanimljivih rezultata i iznenađenja.

Kolo je obilježio veliki derbi u Đelekovcu gdje su snage odmjerili Osvit i Starigrad. Gosti su poveli pogotkom Lončareka u prvom poluvremenu, a na samom početku nastavka susreta na 1:1 poravnao je Igor Mraz. Minutu prije kraja utakmice za tri boda i veliko slavlje Starigrada zabio je Habek.

Herešinski Omladinac u svoje je redove vratio Dragosavljevića, a to je značilo da protivničke obrane ponovno čeka težak zadatak. Robusni napadač dokazao je to i danas u Ivancu protiv Sloge gdje je u nešto više od pola sata postigao hattrick. Na kraju je utakmica završila s više nego uvjerljivih 1:7.

Novi kiks napravila je momčad Jadran-Galeba koja je poražena na teškom gostovanju u Đurđevcu kod Graničara rezultatom 3:2. Ključan igrač za domaću momčad bio je Ređep koji je postigao dva pogotka.

U susjedskom derbiju Ferdinandovac je na svom travnjaku svladao kloštransku Mladost rezultatom 3:1. Posljednja utakmica osmog kola igrat će se sutra u Koprivnici između Miklinovca i Križevaca.