Petak, 19. travnja 2024.

FOTO Rudar u Botinovcu na krilima Jembreka ‘okrenuo’ Mladost i došao do uvjerljive pobjede

U prvoj utakmici devetog kola Treće županijske nogometne lige vidjeli smo malo iznenađenje u Botinovcu gdje je trinaestoplasirani Rudar svladao šestoplasiranu Mladost iz Carevdara rezultatom 4:1.

Zanimljivo je da su gosti na poluvrijeme otišli s prednošću od 0:1. Činilo se tada kao da će momčad iz Carevdara osvojiti tri boda, ali se igrač Rudara Dalibor Jembrek nije složio s tim. U nastavku susreta preuzeo je stvari u svoje noge te je s čak četiri pogotka donio preokret i veliku pobjedu svojoj momčadi.

Tako su Botinovčani došli do svog osmog boda, dok je Mladost ostala na 13.

Preostale utakmice 9. kola Treće ŽNL na rasporedu su poslijepodne, ona u Novom Virju od 14, a sve druge od 15 sati.