Petak, 29. ožujka 2024.

Nogometaši Koprivnice osvojili su važna tri boda protiv Belišća rezultatom 3:1. Utakmica se igrala u sklopu osmog kola Treće hrvatske nogometne lige Istok.

Zeleni su poveli pogotkom Brckovića, ali su se gosti uspjeli vratiti. Sve najbitnije zapravo se dogodilo u posljednjih pet minuta. U 85. minuti Koprivnica je postigla pogodak za 2:1, siguran s bijele točke bio je Tucaković. I onda, u posljednjoj minuti susreta, da utakmica slučajno ne bi prošla bez njegovog pogotka, Jambrušić je zabio za 3:1.

Ovim rezultatom Zeleni su došli do svog 13. boda i fantastičnog četvrtog mjesta. Koprivnica će u idućem kolu gostovati u Osijeku kod druge momčadi istoimenog hrvatskog prvoligaša.