Ustupila: Verica Rupčić
Predsjednicu županijskog Povjerenstva za ravnopravnost spolova i potpredsjednicu Županijske skupštine Koprivničko-križevačke županije Vericu Rupčić u svom je uredu primila pravobraniteljica za ravnopravnost spolova Višnja Ljubičić.

Uz čestitke na ponovnom izboru, razgovarale su o daljnjoj suradnji, uključivanju Povjerenstva u aktivnosti u sklopu EU projekta „Prema stvarnoj ravnopravnosti muškaraca i žena: usklađivanje profesionalnog i obiteljskog života“ kao i organizaciji predstava osmišljenih u sklopu projekta u srednjim školama Koprivničko-križevačke županije.

Od Verice Rupčić doznajemo da je pravobraniteljica za ravnopravnost spolova dala punu podršku za sve planirane aktivnosti u našoj županiji. Također su, kaže Rupčić, razmijenile i ideje o nastavku organizacije Festivala žena iz ruralnih područja Koprivničko-križevačke županije, kao i o ostalim temama i izazovima vezanim uz ravnopravnost spolova u našoj županiji.