NIŠTA OD LIGE PRVAKINJA Podravka bez Petike na klupi doživjela težak poraz u finalu kvalifikacija

Rukometašice Podravke Vegete doživjele su težak poraz u finalu kvalifikacija za Ligu prvakinja. Norveški prvak Vipers slavio je s čak 42:14, a valja istaknuti da na klupi naših prvakinja nije bila trenerica Petika koju je sinoć uhvatila viroza te je ostala u hotelu.

Teško da bi Podravkašice i sa svojom trenericom na klupi danas bolje prošle jer je razlika u kvaliteti prevelika. Utakmica je praktički riješena bila već nakon dvadesetak minuta igre kada su Norvežanke prvi puta otišle ne deset golova razlike, a kasnije je bilo samo pitanje kojim će rezultatom završiti utakmica.

U drugom poluvremenu pomoćni trener Trajkovski, koji je danas vodio Podravku, dao je priliku mlađim igračicama pa smo na terenu mogli vidjeti dojučerašnje kadetkinje i juniorke poput Petike, Franušić, Ećimović i Popović.

Što se tiče europskih natjecanja, Podravkašice će igrati treću rundu kvalifikacija za EHF kup, a utakmice će se igrati 11/12. i 18/19. studenoga.