Koprivnički atletičari vrlo dobri na Varaždinskom polumaratonu, Ivan Bebek srebrni, Mateo Šegović brončani

Koprivnički atletičari nastupili su na 23. Varaždinskom polumaratonu koji je okupio veliki broj trkača i trkačica iz Hrvatske i Inozemstva. Najuspješniji su bili Mateo Šegović koji je u kategoriji kadeta osvojio treće mjesto i Ivan Bebek koji je u dječjoj utrci na 500 metara osvojio drugo mjesto.

Unatoč kiši, u konkurenciji 375 trkača i trkačica, i ostali Koprivničanci su ostvarili dobre rezultate. U kategoriji M55 Zvonimir Vrhovski zauzeo je šesto mjesto, Božo Šegović bio je 14., a Zdravko Ljubić je kroz cilj prošao 20.

U kategoriji Ž45 Marija Vladušić zauzela je sedmo mjesto, a u kategoriji Ž35 Dijana Radotović bila je 16., a Martina Lauš Lozo 24.

Utrku na pet kilometara završilo je 165 trkačica i trkača, a najbolji Koprivničanac bio je Goran Gregurec koji je kroz cilj prošao četvrti. U kategoriji građanki Marijela Šegović zauzela je deveto, Sonja Rušak 22., Petra Jakopec 51., a Ksenija Vitelić 55. mjesto.