Srijeda, 24. travnja 2024.
Home Featured JUNIORI NE POSUSTAJU Mladi Slavenaši nakon velike pobjede protiv Hajduka svladali i Hrvatski dragovoljac u Sigetu

0
Juniori Slaven Belupa ostvarili su i drugu pobjedu u nizu. Nakon velike pobjede na Poljudu protiv Hajduka, mladi Farmaceuti osvojili su nova tri boda na gostovanju. U trećem kolu Prve lige bili su bolji od Hrvatskog Dragovoljca u Sigetu rezultatom 0:2.

Slavenaši su u vodstvo došli početkom drugog poluvremena. U 49. minuti za minimalno vodstvo pogodio je Mihael Mladen.

Utakmica je bila riješena nakon sat vremena igre. U 60. minuti za konačnih 2:0 i veliko veselje Koprivničanaca poentirao je Nikšić. Tako je momčad trenera Ivice Sertića došla do sedmog boda nakon tri odigrana kola te je sada trećeplasirana momčad prvenstva.

SASTAV SLAVEN BELUPA: Slukić, Hajdinjak, Mladen, Hlevnjak, Srbljinović, Dolček, Mlinarić, Resler, Nikšić, Janeš, Čupić. Klupa: Kirin, Jagarinec, Fusić, Res, Mihaljević, Drk. Trener: Ivica Sertić.