Utorak, 16. travnja 2024.

FOTO Tehnika razbila Starigrad, Reka promašila jedanaesterac, povela i na kraju izgubila

Odigrane su prve dvije utakmice sedmog kola Druge županijske nogometne lige. Derbi susrete gledali smo u Koprivnici i Torčecu.

Na koprivničkom Gradskom stadionu Tehnika je pokazala zašto je lider Druge lige svladavši Starigrad s uvjerljivih 3:0. U prvom poluvremenu jednu odbijenu loptu u gol je zakucao kapetan Halusek, a u nastavku susreta Građevinari su u potpunosti slomili otpor gostiju.

Prvo je borbeni Matijašec zabio pogodak za 2:0, a samo nekoliko minuta kasnije, nakon prekrasnog duplog pasa upravo sa strijelcem drugog pogotka, gol je zabio Ernečić.

U drugom derbiju današnjeg drugoligaškog programa, Podravec je u Torčecu svladao Reku u pravoj maloj drami. Rečani su promašili jedanaesterac na rezultatu 0:0, poveli i na kraju izgubili rezultatom 2:1. Tako su Torčanci ispunili želje svog trenera i osvojili tri velika boda.