PRIPREMNA UTAKMICA Nogometašice Koprivnice remizirale protiv prvoligaša, Vitez postigla hat-trick

Nogometašice Ženskog nogometnog kluba Koprivnica jučer su na igralištu lokalnog drugoligaša Miklinovca odigrale prvu prijateljsku utakmicu u sklopu priprema za novu drugoligašku sezonu.

Protivnice su im bile nogometašice Katarine Zrinski iz Čakovca, inače članice Prve hrvatske nogometne lige, a rezultat na kraju susreta bio je 3:3. Najistaknutija na terenu bila je nova članica ŽNK Koprivnica Kristina Vitez koja je postigla sva tri pogotka.

Koprivničanke su odigrale odlično prvo poluvrijeme te su nakon 45 minuta vodile s 3:1. U nastavku susreta trener Ivica Lukač dao je priliku svim igračicama, a gošće su uspjele postići dva pogotka i doći do izjednačenja.

— Prvom test-utakmicom uz jako puno neiskorištenih prilika i više sam nego zadovoljan. Rezultat u ovim trenucima priprema nije na prvom mjestu — rekao nam je trener ŽNK Koprivnice Ivica Lukač.

Nogometašice Koprivnice već sutra nastavljaju s treninzima i pripremama za novu sezonu.