FOTO Koprivnica velikim preokretom pobijedila u Dugom Selu i na najbolji mogući način zaključila pripreme

Nogometaši Koprivnice na najbolji su mogući način zaključili pripreme. Pod vodstvom trenera Josipa Omrčena Čeke svladali su u Dugom Selu istoimenog domaćina rezultatom 1:3. Napomenimo da je Dugo Selo član Treće hrvatske nogometne lige Zapad.

Prvo poluvrijeme Zeleni nisu odigrali onako kako znaju i mogu te su nakon prvih 45 minuta imali minimalni zaostatak, rezultat je bio 1:0. Očito je ‘jezikova juha’ trenera na poluvremenu itekako upalila jer je Koprivnica u nastavku susreta zaigrala puno bolje i u potpunosti preokrenula rezultata.

Strijelci za koprivničkog trećeligaša bili su Kovačić i dva puta Kolar. Najbolja je ovo moguća najava za početak prvenstva Treće hrvatske nogometne lige Istok. Podsjetimo, u prvom kolu koje će se igrati u subotu s početkom u 17:30 Koprivnica će gostovati kod prošlogodišnjeg prvaka Međimurja u Čakovcu.