U prijateljskoj utakmici igranoj u Križevcima, prvak Prve županijske nogometne lige Tomislav iz Drnja u pravoj golijadi svladao je istoimenog domaćina rezultatom 3:6.

Poveli su gosti u jedanaestoj minuti autogolom Blagaja. Izjednačio je Zemljak u sedamnaestoj minuti, a za potpuni preokret dvadesetak minuta kasnije pogodak je postigao Božović. Ipak, Drnjančani do kraja poluvremena stižu do izjednačenja pogotkom Kučande.

Do kraja utakmice, vidjeli smo još pet pogodaka – četiri u mreži Križevaca i jedan u mreži Tomislava. Za goste je tri puta pogađao Jasika i jednom Kraljić, a za domaćina Furmeg. Tako su Drnjančani, pod vodstvom trenera Marija Žuljića, slavili rezultatom 3:6 i poslali poruku svim konkurentima u Prvoj županijskoj ligi da će itekako ići na obranu naslova prvaka.

PRIJATELJSKA UTAKMICA: KRIŽEVCI – TOMISLAV (D) 3:6 (2:2)

KRIŽEVCI: Vrbančić D., Božović, Blagaj, Vrbančić T., Jandrašec, Babić, Zemljak, Ceković, Đurašević, Mišir, Bastašić, Stubičan, Furmeg, Podolski, Višak, Miklečić, Lukinović, Vlahek, Šantek N., Šantek L. TRENER: Dražen Kemenović/Marijo Evačić

TOMISLAV D: Martinčić, Premec, Kesteli, Mikor, Kolarek, Kragulj, Sataić, Dombaj, Kučanda, Jasika, Blažotić, Širić, Virovec, Kraljić, Šamonik D., Šamonik N.

KRIŽEVCI – Gradski stadion. GLEDATELJA: 60. SUDAC: Antonio Sirovec. POMOĆNICI: Darko Renjak i Ivan Ledinski. STRIJELCI: 0:1 Blagaj (11, ag), 1:1 Zemljak (17), 2:1 Božović (25), 2:2 Kučanda (37), 2:3 Jasika (58), 2:4 Jasika (61), 2:5 Kraljić (76), 3:5 Furmeg (81), 3:6 Jasika (86).