Srijeda, 27. ožujka 2024.

FOTO Završio još jedan biciklistički maraton do Kalnika, Tihomir Vrhoci najbrži među Koprivničancima

Prošle nedjelje, 11. lipnja, u organizaciji Biciklističkog kluba “Koprivnica” održan je tradicionalni cestovni rekreativni biciklistički maraton “Koprivnica – Kalnik 2017”.

Maratonu koji je održan po gotovo idealnom vremenu odazvalo se četrdeset i četiri biciklista iz Hrvatske, a zahtjevnu stazu dužine 48 km najbrže je odvozio Roman Čotra u vremenu 1:17:05 vozeći prosječnom brzinom 37,36 km/h.

Drugoplasirani je Ivan Rožman s vremenom od 1:17:35, a treći Mateo Bratić koji je utrku završio u 1:18:04. Kod žena najbolja je bila Petra Stručić u vremenu 1:31:40.

Članovi BK “Koprivnice” su na maratonu ostvarili dobre plasmane, pa je tako Bojan Besedić završio utrku u vremenu 1:19:26 (četvrto mjesto u kategoriji C), Tihomir Vrhoci za 1:19:4 (prvo mjesto u kategoriji D), Zvonko Vrhovski za 1:30:58 (drugo mjesto u kategoriji D), Davor Bogadi za 1:32:50 i Karlo Kosnica za 1:34:55.