ZELENI PREKINULI NEGATIVAN NIZ U Vukovaru tri jedanaesterca i dva crvena kartona

Nogometaši Koprivnice prekinuli su negativan niz od sedam poraza. U 27. kolu Treće hrvatske nogometne lige Istok odigrali su 2:2 na gostovanju u Vukovaru, a utakmicu su obilježila tri jedanaesterca i dva crvena kartona.

Koprivnica je povela u 19. minuti preko svog najboljeg igrača Ivanovića, a izjednačenje smo vidjeli u 35. minuti iz prve najstrože kazne na utakmici. Siguran s bijele točke bio je Marinčić. Bio je to i rezultat poluvremena.

U nastavku susreta postignuta su još dva pogotka. Prvo je u 52. minuti iz jedanaesterca još jednom Zelene u vodstvo doveo Tucaković, a zatim je iz treće najstrože kazne u 74. minuti izjednačio još jednom Marinčić. Do kraja utakmice rezultat je ostao 2:2, iako je Koprivnica posljednjih desetak minuta igrala s dva igrača manje. Bubnjić je zbog dva žuta dobio isključujući crveni karton dok je Pavlović dobio direktni crveni zbog, prema zapisniku, “puši k*** pederčino jedna”.

Ovim bodom Koprivnica je ostala na pretposljednjem mjestu prvenstvene ljestvice s 23 osvojena boda.

REZULTATI:

Mladost Ždralovi – Varaždin 1-1 (Bošnjak 69′ /// Drožđek 56′)
Đakovo Croatia – Bedem 2-2 (Galičić 21′ Bosak 90′ /// Borko 36′ Vuksanović 82′)
Slavonija – Međimurje 3-3 (Včelik 4′ Boban 67′ Bekavac 75′ /// Erić 45′ 65′ 84′)
Marsonia – Oriolik 1-1 (Abramović 13′ /// Marinović 21′)
Vukovar 1991 – Koprivnica 2-2 (Marinčić 35′ – 11m 74′ – 11m /// Ivanović 19′ Tucaković 52′ – 11m CK – Bubnjić 83′ Pavlović 83′)