Četvrtak, 18. travnja 2024.

ŠESTI PORAZ U NIZU Koprivnica primila po gol u svakom poluvremenu i izgubila u Požegi

Nogometaši Koprivnice izgubili su na gostovanju u Požegi kod Slavonije rezultatom 2:0. Utakmica se igrala u sklopu 25. kola Treće hrvatske nogometne lige Istok.

Domaćin je zabio po gol u svakom poluvremenu. U vodstvo ih je doveo Podobnik u 40. minuti, a za konačnu odluku u 74. minuti poentirao je Karačić. Šesti je to poraz u nizu Zelenih koji su pretposljednja momčad Treće lige Istok s 22 osvojena boda.

U ostalim susretima Mladost je u Ždralovima svladala BSK s 3:1, a istim rezultatom slavili su i Vukovar protiv Varaždina te Osijek 2 protiv Bedema. U izuzetno bitnoj utakmici za Koprivnicu, fenjeraš Višnjevac izgubio je na domaćem terenu od Belišća s 1:2 i tako ostao na deset bodova zaostatka za koprivničkim trećeligašem. Đakovo je bilo bolje od Slavije s 2:1 dok je prvoplasirano Međimurje s minimalnih 0:1 pobijedilo Oriolik.

U idućem kolu nogometaši Koprivnice na koprivničkom Gradskom stadionu ugostit će drugu momčad Osijeka. Hoćemo li do tada imati novog trenera na klupi Zelenih saznat ćemo uskoro.

REZULTATI:

Višnjevac – Belišće 1-2 (Kvesić 89′ /// Ratković 7′ Vučemilović 66′)
Mladost Ždralovi – BSK 3-1 (Trupac 1′ Sučić 16′ 24′ /// Radojčić 18′)
Đakovo Croatia – Slavija 2-1 (Milardović 19′ Galičić 35′ /// Jakovljević 90′)
Vukovar 1991 – Varaždin 3-1 (Šest 5′ Kraljević 27′ Brajković 58′ /// Šimek 53′ – 11m)
Osijek II – Bedem 3-1 (Šimunec 61′ Klepač 63′ Špoljarić 67′ /// Vuksanović 41′)
Slavonija – Koprivnica 2-0 (Podobnik 40′ Karačić 74′)
Oriolik – Međimurje 0-1 (Oštrek 88′)