Tehničar unatoč remiju protiv Zdenke povećao prednost na vrhu ljestvice

Nogometaši Tehničara iz Cvetkovca remizirali su 1:1 na gostovanju kod Zdenke u 18. kolu Međužupanijske nogometne lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica.

Sve najvažnije u današnjoj utakmici dogodilo se u prvih 12 minuta. Prvo je u devetoj Milek zabio za 0:1, a samo tri minute kasnije Kilmeš je izjednačio. Pokazalo se kasnije, bio je to i konačan rezultat utakmice Zdenke i Tehničara. Unatoč osvojenom samo bodu, Cvetkovčani su povećali prednost na vrhu ljestvice s obzirom na to da je virovski Podravac svladao Garić s 3:2.

U ostalim susretima 18. kola Pitomača je svladala Dinamo s 3:1, Tomislav je pobijedio Slatinu s 2:0, a Križevci Papuk s 2:1. Baš kao i Zdenka i Tehničar, i Daruvar i Virovitica podijelili su bodove rezultatom 0:0.

Ovim rezultatima Tehničar je ostao prvoplasirana momčad prvenstva s 45 osvojenih bodova, a drugi je Garić s osam bodova manje. U idućem kolu igrači trenera Romana Sovića u županijskom derbiju odmjerit će snage s Križevcima.