Subota, 20. travnja 2024.

FOTO Iznenađenje u Đelekovcu, Sloga preokretom do pobjede

Nogometaši Sloge iz Koprivničkog Ivanca svladali su na gostovanju đelekovečki Osvit rezultatom 1:2 u 17. kolu Prve županijske nogometne lige.

Ipak, nije sve ukazivalo na takav ishod današnje utakmice. Već u 15. minuti poveli su Đelekovčani pogotkom Luke Harambaše. Bio je to rezultat s kojim se otišlo na poluvrijeme. U nastavku susreta do 70. minute su mirovale mreže, a onda – potpuni preokret.

Prvo je za izjednačenje zabio Matija Posavec, a onda je u 81. minuti za vodstvo, a kasnije se pokazalo i pobjedu, zabio iskusni lisac u napadu Sloge Dražen Vukina. Ovim rezultatom Osvit je pao na šesto mjesto prvenstvene ljestvice s 26 osvojenih bodova, dok je Sloga, barem do popodneva, preskočila Panoniju te je sada osmoplasirana momčad prvenstva s 20 osvojenih bodova.