Petak, 29. ožujka 2024.

FOTO Farmaceuti odnijeli bod s praznog Poljuda

Slaven Belupo s gostovanja kod splitskog Hajduka vraća se s jednim osvojenim bodom. Utakmica pred praznim Poljudom završila je rezultatom 1:1.  Naime, domaćin je kažnjen zbog brojnih incidenata u derbiju s Rijekom pa je današnji dvoboj odigran bez gledatelja.

Prvi gol pao je u 66. minuti kada Erceg prebacuje loptu za Ohandzu koji na 16 metara prolazi nepotrebno istrčalog Blaževića i pogađa praznu mrežu.

No, veselje domaćina nije dugo trajalo. Šest minuta kasnije zbog Savvasa koji je srušio Jovičića sudac pokazuje na bijelu točku. Siguran realizator za 1:1 bio je Ivanovski.

Nakon 27. kola Farmaceuti se nalaze na petom mjestu prvenstvene ljestvice s trideset osvojenih bodova. U idućem kolu slijedi im još jedno gostovanje i to kod Intera u Zaprešiću.