FOTO Cvetkovčani do vrha napunili mrežu Daruvara i približili se naslovu prvaka

Nogometaši Tehničara iz Cvetkovca u potpunosti su razbili momčad momčad Daruvaras 8:0 u 17. kolu Međužupanijske nogometne lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica.

Na ‘Starom bregu’ od početka smo gledali jednosmjerni susret u kojem je bilo samo jedno pitanje: Kojom će razlikom slaviti Cvetkovčani? Već u petoj minuti Lovrek je načeo goste i nagovijestio da ih čeka teško popodne na gostovanju kod lidera prvenstva. Do kraja poluvremena zabijali su još Milek i Hudak.

U nastavku susreta gosti su u potpunosti pali, a domaći su nemilice trpali njihovu mrežu. Tihelka, još jednom Lovrek, Bartolović i dva puta Firbas zabijali su za veliko slavlje igrača Tehničara. Raspoloženje je dodatno popravio kiks Garića koji je odigrao samo neriješeno protiv Križevaca i tako pružio priliku Cvetkovčanima da praktički već stave jednu ruku na pehar prvaka.

U ostalim susretima Graničar je svladao Pitomaču s 2:1, Slatina i Podravac su odigrali 0:0, Virovitica je bila bolja od Rovišća s 2:0, a Papuk je tri boda upisao protiv Zdenke rezultatom 2:1.

REZULTATI 17. KOLA:

Tehničar Cvetkovec – Daruvar 8-0 (Lovrek 5′, 79′, Milek 20′, Hudak 38′, Tihelka 61′, Firbas 65′,74′, Bartolić 86′)
Graničar Đurđevac – Pitomača 2-1 (Imbriša 26′, Šostarec 46′ /// Prlić 7′)
Slatina – Podravac Virje 0-0
Virovitica – Rovišće 2-0 (Crvenka 47′, Hudoletnjak 72′ /// CK – Oslovar 30′)
Garić – Križevci 0-0
Papuk Orahovica – Zdenka 91′ 2-1 (Vratković 15′, Durmiši 57′ /// Tomašek 71′)