Srijeda, 27. ožujka 2024.

Odigrane su sve četiri utakmice četvrtfine finala Nogometnog kupa Koprivničko-križevačke županije. Polufinale su izborili Borac iz Imbriovca, sigečka Mladost, Križevci i Kalinovac.

U Imbriovcu su poveli gosti iz Ferdinandovca rezultatom 0:1 i činilo se da ćemo gledati napetu utakmicu do posljednjih minuta. Ipak, Borac je ubacio u brzinu više i već do poluvremena preokrenuo na 3:1, a na kraju slavio i s više nego uvjerljivih 6:1.

Veliki uspjeh ostvarila je sigečka Mladost svladavši molvarsku imenjakinju rezultatom 2:0. Nakon velike pobjede protiv Ferdinandovca, Sigećani su pokazali i u Kupu da su ozbiljna momčad s odličnim igračima. Polufinale Kupa sigurno je veliki rezultat kojem se nisu nadali prije početka sezone.

Veliko slavlje Sigečana.

U Podravskim Sesvetama gledali smo obračun dvaju međužupanijskih ligaša. Križevčani su svladali đurđevački Graničar s 0:3, a istim rezultatom Kalinovac je svladao hlebinsku Lipu na svom travnjaku. Parovi polufinala bit će poznati u petak u 12 sati.