FOTO Miklinovčani preokretom do tri boda, Kalinovac svladao Prekodravac

Nogometaši Miklinovca svladali su Viktoriju iz Vojakovca u 15. kolu Druge županijske nogometne lige rezultatom 2:1. Uzbudljivu utakmicu u Koprivnici obilježio je preokret domaćina.

Iako su Miklinovčani u susret ušli kao veliki favoriti gosti iz Vojakovca poveli su s 0:1 već na otvaranju utakmice. Pogodak je postigao Pero Ostojić. Do kraja poluvremena gledali smo viktoriju pred golom Viktorije, ali ‘žuta podmornica’ nije uspjela izjednačiti.

U nastavku susreta vidjeli smo potpuni preokret Miklinovca. Prvo je Keser glavom zabio za 1:1 na otvaranju susreta, a nekoliko minuta prije kraja za tri boda zabio je Šimunić.

U susretu Prve županijske nogometne lige Kalinovac je svladao Prekodravac s 3:1. Prvo je dva put zabio Belobrk, pa su gosti smanjilo preko Csordasa, a sve nedoumice oko pobjednika rijesio je Švagelj. Sutra nas čekaju preostali susreti Prve i Druge lige.