FOTO Iznenađenje u Legradu, Miklinovec preokretom do uvjerljive pobjede

Današnjim utakmicama u Gotalovu, Legradu i Gornjoj Rijeci startalo je 16. kolo Prve i Druge županijske nogometne lige.

U Prvoj ligi, u susretu legradskog Graničara i Bratstva iz Kunovca vidjeli smo malo iznenađenje u kojem su gosti slavili rezultatom 1:2. Za važna tri boda u borbi za opstanak za Kunovčane su zabili Stojanović i Sobota, a počasni pogodak za Legrađane zabio je iz jedanaesterca Mešnjak.

U Drugoj ligi, nogometaši Miklinovca na gostovanju u Gotalovu upisali su i treću proljetnu pobjedu. Svladali su GOŠK s uvjerljivih 1:5. Poveo je domaćin na samom početku susreta pogotkom Čikovića iz slobodnog udarca, ali su gosti već do poluvremena pogocima Krstitovića, Šimunića i Maričića preokrenuli rezultat. U drugom poluvremenu Miklinovčani su zabili još dva pogotka. Mrežu su tresli Šarlija i po drugi puta na utakmici Maričić.

U Gornjoj Rijeci gledali smo prigorski derbi u kojem je uvjerljivu pobjedu upisao Hrvatski bojovnik rezultatom 1:4.

Ostali susreti Prve i Druge županijske nogometne lige igrat će se sutra.