FOTO Cvetkovčani uvjerljivo do pobjede na Starom bregu, Podravac ispustio dva gola prednosti

Nogometaši Tehničara iz Cvetkovca brzo su se oporavili od poraza u Virovitici te su na svom Starom bregu uvjerljivo svladali đurđevački Graničar rezultatom 5:0 u 15. kolu Međužupanijske nogometne lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica.

Cvetkovčani su dominirali tijekom cijelog susreta, a jedina prava prilika gostiju bila je u drugom poluvremenu kada su pogodili prečku. Dva puta Lovrek, dva puta Milek i jednom Bartolić zabili su za pobjedu od pet razlike, a činjenica da su igrači Tehničara propustili barem još tri velike prilike dovoljno govori o tome kakvu smo utakmicu gledali u Cvetkovcu.

U ostalim utakmicama, drugoplasirani Garić nastavio je u stopu pratiti lidera prvenstva pobijedivši Daruvar s 2:0. Podravac iz Virja u četvrtoj minuti imao je prednost od 2:0, ali je domaći Tomislav iz Bereka već do poluvremena uspio preokrenuti rezultat i slaviti s 3:2. Papuk je u Orahovici svladao Rovišće s 1:0, Pitomača je u Virovitici uzela tri boda rezultatom 0:1, a Slatina je bila bolja od Zdenke s 2:1.

REZULTATI 15. KOLA:

Virovitica – Pitomača 0-1 (Miloš 54′)
Tehničar Cvetkovec – Graničar Đurđevac 5-0 (Milek 22′ 58′ Lovrek 27′ 39′ Bartolić 71′)
Papuk Orahovica – Rovišće 1-0 (Duspara 57′)
Garić – Daruvar 2-0 (Kožuhar 19′ Mihatović 85′)
Tomislav Berek – Podravac Virje 3-2 (Orlović 6′ Šoštarić 9′ Cjetojević 40′ /// Karan 1′ Šklebar 4′)
Slatina – Zdenka 91′ 2-1 (Ciglar 36′ – 11m Bubaš 45′ /// Varat 80′ CK- Lukenda 35′)