Utorak, 23. travnja 2024.

KOŠARKA Mlađi kadeti Koprivnice plasirali se u Regionalnu završnicu, kadeti svladali Grafičar

Kadeti Košarkaškog kluba Koprivnica upisali su pobjedu protiv Grafičara rezultatom 79:60. Utakmica je igrana u koprivničkoj sportskoj dvorani Branimir u sklopu 1. kola Regionalnog doigravanja.

Minus od tri koša razlike iz prve četvrtine Koprivničanci su dostigli već do poluvremena. U trećoj i četvrtoj četvrtini koprivnički košarkaši ‘ubacili su u brzinu više’ i na kraju slavili s uvjerljivih plus 19. Najbolji strijelac u momčadi Koprivnice bio je Balaško s 38 poena. Idućeg vikenda kadete čeka gostovanju u Donjem Kraljevcu.

Mlađi kadeti Koprivnice upisali su poraz u desetom prvenstvenom kolu na gostovanju kod Križevaca rezultatom 69:44. Unatoč izgubljenoj utakmici Koprivničanci su se plasirali na regionalnu završnicu gdje će snage odmjeriti s vršnjacima Vindije i Kotoribe.

Treća generacija košarkaša koja je imala svoje prvenstvene obaveze ovog vikenda bili su dječaci do 12 godina. Mladi Koprivničanci su u zanimljivom susretu svladali KK Virova s 36:27.