Četvrtak, 18. travnja 2024.

FOTO Tehnika izgubila od Križevaca

Nogometaši koprivničke Tehnike poraženi su u prijateljskoj utakmici koju su u nedjelju odigrali protiv međužupanijskog ligaša Križevaca.

Koprivnička momčad, koja se inače natječe u Drugoj županijskoj nogometnoj ligi, u prvom je poluvremenu imala nekoliko izglednih šansi, ali križevački vratar uspješno ih je zaustavio. U 17. minuti susreta Stubičan pogađa za 1:0, a konačnih 2:0 postavio je Mladen u 71. minuti.

TEHNIKA – KRIŽEVCI 0:2 (0:1)

TEHNIKA: Šipek, Balija, Maurović, Matijević, Jadan, Ban, Halusek, Matijaković, Halusek, Matijašec, Đuraj, Radanović. TRENER: Vlado Dragosavljević.

KRIŽEVCI: Špoljar, Ceković, Selanec, Blagaj, Zemljak, Božović, Stubičan, Mladen, BAstašić, Rumenjak, Bastašić, Jandrašec, Orejaš, Mišir, Babić, Miklečić. TRENER: Dražen Kemenović.

KOPRIVNICA – Igralište NK Tehnika. GLEDATELJA: 30. SUDAC: Denis Gregurina (Koprivnica).