FOTO Gimnazijalci odmjerili snage u nogometu, evo tko su finalisti

Mladi nogometaši Gimnazije ‘Fran Galović’ odmjerili su jučer i prekjučer u školskoj sportskoj dvorani svoje snage na međurazrednom natjecanju. 1. F i 4. B razred osvojili su prva mjesta u grupama i tako izborili finale koje će se igrati na Dan škole, 27. travnja.

1. F je prvo mjesto u svojoj grupi osvojio još u ponedjeljak: pobijedio je 4. D i 4. G s 4:1 i 1. A i 1. G s 11:1, dok je s 4. F remizirao rezultatom 2:2. Na kraju je na temelju bolje gol-razlike ostvario plasman u finale.

4. B prvo mjesto je osvojio s tri pobjede u B grupi. Na putu do finala svladali su 3. G rezultatom 6:0, 2. F rezultatom 1:0 i 3. F sa 7:4. Tko će biti bolji u finalu, ‘svježi gimnazijalci’ ili ‘gimnazijalci na odlasku’ vidjet ćemo za nešto manje od tri mjeseca kada će se igrati sva razredna finala u svim sportovima.