Ilustracija / snimio Marko Posavec.
Objavljen je novi raspored odvoza otpadne plastike, papira i biorazgradivog otpada, važeći od siječnja do ožujka 2017. godine.

Cjelokupan raspored donosimo u nastavku, a možete ga i preuzeti ovdje.

RASPORED ODVOZA OTPADNE PLASTIKE (ŽUTE VREĆE)

PLASTIKA SIJEČANJ VELJAČA OŽUJAK
RAJON 1 9.1./23.1. 6.2./20.2. 6.3./20.3.
RAJON 2 2.1./16.1./30.1. 13.2./27.2. 13.3/27.3.
RAJON 4 13.1./27.1. 10.2./24.2 10.3./24.3.
RAJON 5 6.1./20.1. 3.2./17.2. 3.3./17.3./31.3.
RAJON 6 24.1. 21.2. 28.3.
RAJON 7 23.1. 20.2. 27.3.
RAJON 8 25.1. 22.2. 29.3.
RAJON 9 26.1. 23.2. 30.3.
RAJON 10 27.1. 24.2. 31.3.
NOVIGRAD

PODRAVSKI

5.1. 2.2. 2.3.

 

RASPORED ODVOZA OTPADNOG PAPIRA I KARTONA (PLAVE VREĆE)

PAPIR SIJEČANJ VELJAČA OŽUJAK
RAJON 6 24.1. 21.2. 28.3.
RAJON 7 23.1. 20.2. 27.3.
RAJON 8 25.1. 22.2. 29.3.
RAJON 9 26.1. 23.2. 30.3.
RAJON 10 27.1. 24.2. 31.3.
NOVIGRAD

PODRAVSKI

5.1. 2.2. 2.3.

 

RASPORED ODVOZA BIORAZGRADIVOG OTPADA (SMEĐE POSUDE I ZELENE VREĆE)

ZELENI OTPAD SIJEČANJ VELJAČA OŽUJAK
RAJON 1 10.1./24.1. 7.2./21.2 7.3./21.3.
RAJON 2 3.1./17.1./31.1. 14.2./28.2. 14.3./28.3.
RAJON 4 11.1./25.1. 8.2./22.2. 8.3./22.3.
RAJON 5 4.1./18.1. 1.2./15.2 1.3./15.3./29.3.
RAJON 6 6.1. 3.2. 3.3.
RAJON 7 13.1. 10.2. 10.3.
RAJON 8 20.1. 17.2. 17.3.
NASELJE HEREŠIN 3.1./17.1./31.1. 14.2./28.2. 14.3./28.3.

 

RAJON 1

KOPRIVNICA – A. G. Matoša, A. Mihanovića, Bajer, Beč, Bjelovarska cesta, Bilogorska, Braće Radić, Braće Malančec, Ciglana, Cinderišće, Cvjetna, D. Pejačević, Dubovec, Đ.Estera, Franjevačka, Frankopanska, F. Rusana, G. Karlovčana, Gorička, I. Mažuranića, ,I. G. Kovačića, I. Gundulića, I. Trnskog, I. Hiršla, J. J. Strossmayera, K. Zrinski, Kraljice Jelene, Lj. Posavskog, Novi Brežanec, Mariškina, M. Krmpotića, Magdalenska, M. Gupca, Mosna, Oružanska, Omladinska, Stari Brežanec, P. Svačića, Potočna, Proljetna, Reberinska, R. Horvata, Sokolska, Sajmišna, S. Miklaužića, S. Sulimanovića, Starogradska, Školska, Špoljarska, Trg kralja Zvonimira, Viječnićka, Vinka Česija

RAJON 2

KOPRIVNICA – A. Starčevića, A. Nemčića, A. Šenoe, D. Banovec, Dalmatinska, Duga ulica, Đ. Basaričeka, F. Galovića, F. Gažija, Florijanski trg, G. Banovec, Hercegovačka, Hrvatskih branitelja, Hrvatske državnosti, I. Generalića, I. Meštrovića, Istarska, Ivanjska, J. Kozarca, J. Vargovića, K. Hegedušića, Kolodvorska, Križevačka ulica, Lj. Gaja, M. Viriusa, Marofska, N. Tesle, Opatička, P. V. Pavlovića, Pavelinska, Podravska, Severovec, Svilarska, Taraščice, Trg kralja Krešimira, Trg kralja Tomislava, Trg mladosti, Trg podravskih heroja, Trg slobode, Ulica pravednika među narodima, V. Nazora, Vinička, Zrinski trg

RAJON 4

KOPRIVNICA – A. Hebranga, Brune Bušića, Čakovečka, Čomborov put do br.12, Domžalska, I. Vinodloski odvojak,
II. Vinodloski odvojak, J. Bedenika, Kalnička, Kneza Branimira, Ludbreška, Ludbreški odvojak, Peteranska, Podolice, Supilova, T. Prosenjaka, Tina Ujevica, Varaždinska cesta do kneza Branimira, Vinica od T. Ujevica do Čomborovog puta, Vinički put,Vinički dol, Vinodolska, Vinogradska s odvojcima, Vrbica, Križevačka cesta do broja 39, Crnogorska, Zagorska, Zagrebačka

RAJON 5

KOPRIVNICA – A. Neimarevića, Božene Loborec, Čarda, Đelekovecka cesta, Đ. Sudete, F. Mraza, F. Pintarića, Gorana Vrbošića – Vrbe, Gibanična, Herešinska, I. Pevaleka, I. Sabolića, J. Reša, K. Domagoja, Ledinska, M. Grafa, M. Krleže, M. P. Miškine, M. Šimeka, Miklinovec, N. Selaka, Preložna, S. Kukeca, S. Lowyja, T. Šestaka, T. Blažeka, T. Čikovića, Trg bana J. Jelačića, Trg dr. Bardeka, Trg E. Kumičića, Trg Ivana Pavla II, Trg Z. Bartol, V. Vošickog, Zvonimira Goloba, Ž. Selingera

RAJON 6

KOPRIVNICA – Dubovečki breg, Dubovečki dol, Čomborov put od Vinogradske ulice, I. Česmičkog, Ivanjska cesta, I.Močilski odvojak, II. Močilski odvojak, I. Trubelje, I. Vinički odvojak, II. Vinički odvojak, J. Sirutke, Kozarnjak, Marijanska, Močile, N. Sertića, Zvirišće,Varaždinska cesta (od Kneza Branimira prema Kunovec Bregu), Vinica od Čomborovog puta,Voćarski put, KUNOVEC BREG

RAJON 7

KOPRIVNICA – Križevačka cesta (od broja 39 prema Reki), Planinarska, Podolice, Rečko polje, Rudešinkin breg, Trakoščanska, Ulica Hrastova, REKA, STARIGRAD ( Starogradska od pruge), JAGNJEDOVEC

RAJON 8

STARIGRAD (osim Starogradske), DRAGANOVEC, BAKOVČICE, ŠTAGLINEC RAJON 9
HEREŠIN, DRNJE, BOTOVO I TORČEC RAJON 10
KOPRIVNIČKI BREGI, JEDUŠEVAC I GLOGOVAC