KOPRIVNICA HANGAR 18 Na krilima Peića do nove pobjede

Rukometaši Koprivnice Hangar 18 nastavili su s odličnim rezultatima. Treću pobjedu u nizu ostvarili su protiv druge momčadi Garešnice rezultatom 36:26.

Utakmica se igrala u sklopu devetog kola Treće hrvatske rukometne lige Sjever, a od samog početka Koprivničanci su pokazali da će utakmica biti ‘jednosmjerna ulica’. Gosti su se držali do rezultata 5:5. Nakon toga je razlika u korist domaćina rasla iz minute u minutu.

Rezultat na poluvremenu bio je 22:13, a razlika na kraju susreta popela se do plus deset. Bila bi i puno veća da trener Koprivnice Branko Krajačić nije dao priliku onima koji manje igraju i mlađima koji upisuju svoje prve seniorske minute. Valja posebno istaknuti Matiju Peića koji je po običaju ove sezone bio izrazito raspoložen u napadu. Zabio je čak 14 pogodaka.

Koprivnica je ovim rezultatom ostala četvrtoplasirana momčad lige sa šest pobjeda i dva poraza, a prvoplasirana Concordia ‘bježi’ samo dva boda. U idućem kolu Koprivničanci će biti gosti u Novom Marofu.