FOTO Rukometašice Podravke problema s Bjelovarom imale tek pet minuta

Rukometašice Podravke Vegete ostvarile su još jednu laganu pobjedu. U sportskoj dvorani koprivničke Gimnazije Fran Galović svladale su Bjelovar rezultatom 34:22.

U sedmom kolu Prve hrvatske rukometne lige Bjelovarčanke su se držale tek pet minuta i rezultata 2:2. Od tada pa sve do kraja utakmice pitanje je samo bilo na koliko razlike će se zaustaviti konačna prednost koprivničkog prvoligaša.

Već na poluvremenu Podravka je vodila sa 17:11, a na kraju je prednost narasla do velikih plus 12. Kao što je i uobičajeno u ovakvim utakmicama trener Goran Mrđen dao je priliku svim rukometašicama.

Najefikasnija Podravkašica bila je Nikolina Zadravec s osam pogodaka, a po četiri su dodale Ekatarina Nemaškalo i Marijeta Vidak. Ivana Kapitanović skupila je 14 obrana.