FOTO Prugovac srušio Lipu, veliki preokret Gornje Rijeke

Današnjim utakmicama u Prugovcu i Gornjoj Rijeci završio je jesenski dio natjecanja Druge županijske nogometne lige.

Prugovčani su na svom terenu uvjerljivo svladali hlebinsku Lipu s 5:2. Iako su Hlebinčani kao drugoplasirana momčad prvenstva ušli u susret kao blagi favoriti, izostanak nekoliko igrača bio je prevelika prepreka za današnju utakmicu. Unatoč porazu Lipa je ostala na drugom mjestu prvenstvene ljestvice s 25 osvojenih bodova dok je Prugovac došao na diobu devetog mjesta s 15 osvojenih bodova.

U Gornjoj Rijeci gledali smo i više nego uzbudljivu utakmicu. Gosti iz Reke su na poluvremenu vodili 0:2 i izgledalo je kako će kući ići s tri boda. Ipak, domaćin je u nastavku susreta napravio veliki preokret i slavio s 3:2. Ovim rezultatom Gornja Rijeka je ‘skočila’ na 11. mjesto prvenstvene tablice s 13 osvojenih bodova dok je Reka ostala na osmom mjestu s 18 bodova.

Podsjetimo, još jučer Miklinovec je svladao sigečku Mladost s 1:0.