Subota, 20. travnja 2024.

FOTO Kovačev gol dovoljan za pobjedu Miklinovca protiv sigečke Mladosti

Odigrana je prva od posljednje tri utakmice jesenskog dijela Druge županijske nogometne lige koje su prošlog tjedna odgođene zbog vremenskih neprilika.

U zanimljivijoj utakmici igranoj u Koprivnici Miklinovec je svladao sigečku Mladost s 1:0. U prvom poluvremenu igrao se vrlo dobar nogomet i pravo je čudo da se na odmor otišlo bez golova jer su obje momčadi imali odlične šanse.

U nastavku susreta ritam je malo pao, a jedan bijeg Vedrana Kovača sredinom drugog poluvremena bio je dovoljan da Miklinovec dođe do tri boda. Odlično ga je uposlio Nikola Smolak dugom loptom, Kovač se sjurio prema golu i s lijeve strane matirao golmana gostiju. Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao.

Miklinovec je s tri boda ostao trećeplasirana momčad prvenstva s 25 osvojenih bodova. S druge strane Mladost se nalazi na šestom mjestu s 20 osvojenih bodova. Sutra nas čekaju preostale dvije utakmice. Prugovac će biti domaćin hlebinskoj Lipi, a Gornja Rijeka Reki.