MŽNL Veliki niz Tehničara stao u Slatini, Križevci razbili Daruvar

Iza nas je deseto kolo Međužupanijske nogometne lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica. Tehničar se po prvi puta ove sezone “poskliznuo”.

Na gostovanju u Slatini osvojili su bod rezultatom 2:2. Dva puta su Cvetkovčani lovili rezultat. Prvo je Lovrek u 24. minuti izjednačio na 1:1, a samo minutu prije kraja utakmice Tihelka je zabio za 2:2. Vrijedi spomenuti da je Lovrek promašio penal.

U ostalim utakmicama Križevci su na svom travnjaku razbili Daruvar s 8:1. Uvjerljiv je bio i Dinamo protiv Virovitice u Predavcima. Slavio je rezultatom 5:0. Tri boda osvojila je i Pitomača pobjedom protiv Zdenke 2:0, baš kao i Tomislav protiv đurđevačkog Graničara s 4:1. Garić je pobijedio Papuk rezultatom 1:0, a u Virju su Podravac i Rovišće remizirali u susretu bez pogodaka.