Subota, 20. travnja 2024.

FOTO Tehničar još jednom susret riješio u prvom poluvremenu

Nogometaši Tehničara iz Cvetkovca još su jednom uvjerljivo slavili. U 7. kolu MŽNL Bjelovar – Koprivnica – Virovitica svladali su na svom travnjaku Podravac iz Virja rezultatom 4:0.

Po tko zna koji put ove sezone Cvetkovčani su utakmicu riješili u prvih 45 minuta. Karlo Jadanić zabio je za 1:0 u 14. minuti. Kruno Lovrek s dva pogotka u 17. i 34. donio je vodstvo od 3:0, a u 40. minuti za, kasnije se pokazalo konačnih, 4:0 zabio je Matija Markušić.

U drugom poluvremenu gledali smo “odrađivanje posla” na Starom bregu, a kao ni prethodnih šest protivnika, ni Podravac nije imao nimalo šanse u Cvetkovcu. Tehničar je ostao na stopostotnom bodovnom učinku te je s 21 bodom prvoplasirana momčad lige.

U ostalim susretima Pitomača je u gostima svladala Slatinu s 0:2, Garić je bio bolji od Dinama s 1:0, a u Orahovici je Tomislav svladao Papuk s 2:4. Đurđevački Graničar je uvjerljivo poražen na svom terenu od Zdenke s 0:4, a u utakmici s pet pogodaka Virovitica je svladala Križevce s 3:2.

Posljednju utakmicu sedmog kola igrat će u Rovišću Rovišće i Daruvar.