FOTO Pioniri i kadeti podijelili bodove s vršnjacima Sesveta

Pioniri i kadeti Slaven Belupa podijelili su bodove s vršnjacima Sesveta u 13. kolu Prve hrvatske nogometne lige. Oba susreta odigrana su na terenu s umjetnom travom na koprivničkom Gradskom stadionu.

Prvi su igrali pioniri. Odlično su Farmaceuti otvorili susret i već su u 12. minuti poveli pogotkom Lovre Nikića. Rezultat se nije mijenjao sve do posljednjih pet minuta kada su gosti iz jednog kornera uspjeli izjednačiti na 1:1. Igrači trenera Dalibora Gorupića bili su nadomak osvajanja tri boda, ali ih je koštala mala dekoncentracija na prekidu. Ovim rezultatom pioniri su ostali jedanaestoplasirana momčad prvenstva s dvanaest osvojenih bodova.

Kadeti, pod vodstvom trenera Vedrana Medenjaka, su također odigrali remi. U tvrdoj utakmici bez puno pravih šansi rezultat je bio 0:0. Koprivničanci su bili bliže pobjedi, ali u najboljoj prilici susreta ispriječila im se vratnica. Kadeti su trenutno sedmoplasirana momčad prvenstva s petnaest osvojenih bodova.

U idućem kolu mladi Farmaceuti gostuju u Šibeniku.