FOTO Pioniri i kadeti poraženi od vršnjaka Lokomotive

Mladi nogometaši Slaven Belupa, pioniri i kadeti, upisali su poraze protiv vršnjaka iz zagrebačke Lokomotive. U sklopu 8. kola Prve hrvatske nogometne lige obje generacije poražene su rezultatom 0:1.

Prvi na teren s umjetnom travom na koprivničkom Gradskom stadionu izašli su pioniri. Mladi Slavenaši, pod vodstvom trenera Dalibora Gorupića, igrali su dobru utakmicu, ali im je gol primljen u 40. minuti presudio te su upisali poraz. Prema prikazanom na terenu podjela bodova bila bi puno realnija.

Kadeti su, pod vodstvom trenera Vedrana Medenjaka, također upisali poraz 0:1. Nesretni strijelac autogola bio je Fran Krištofić u 58. minuti. Nakon osam odigranih kola pioniri drže 11. mjesto prvenstvene ljestvice s osam osvojenih bodova. Kadeti su trenutno devetoplasirana momčad prvenstva s deset bodova.

U idućem kolu mlade Farmaceute čeka gostovanje u Zagrebu kod istoimenog domaćina.