FOTO Kadeti Koprivnice upisali dvije pobjede

Kadeti Koprivnice Hangar 18 upisali su dvije pobjede na gostovanju u Zagrebu u sklopu Prve hrvatske kadetske rukometne lige. Bolji su bili od momčadi Pavleka rezultatom 23:21 i od momčadi Đakova s 30:26.

U obje utakmice Koprivničanci su bili bolja momčad tijekom svih 60 minuta. U utakmici protiv Pavleka “štekao” je napad, ali je zato obrana bila odlična i na kraju iznijela teret pobjede.

U drugi susret, onaj protiv Đakova, kadeti su ušli sa samo pet minuta odmora nakon prve utakmice. Iako su svi mislili da će to biti veliki problem, Koprivničanci su pružili bolju igru nego u prethodnom susretu. Od samog početka su dominiriali, a razlika je u pojedinim trenucima išla i do plus sedam u korist Koprivnice.

Prema riječima trenera Branka Krajačića, za rezultat u obje utakmice zaslužno je veliko srce i trud cijele ekipe. Najefikasniji pojedinci, gledajući oba susreta, bili su Kovačić s 14 pogodaka i Ivačić s 12. U idućem kolu kadeti će snage odmjeriti protiv Rukometnih klubova Dubrava i Zagreb.