Srijeda, 27. ožujka 2024.

FOTO Dva pogotka u Legradu, vatreni derbi u Ferdinandovcu

Odigrane su prve utakmice osmog kola Prve i Druge županijske nogometne lige. Igrali su se derbiji u Legradu i Ferdinandovcu.

U susjedskom derbiju igranom u Legradu Graničar i Osvit podijelili su bodove rezultatom 1:1. Prednost gostima donio je Lopatnik, a konačan rezultat postavio je Kučan.

U susretu prvoplasirane i drugoplasirane momačadi Druge lige Ferdinandovac je svladao Miklinovec rezultatom 2:1. Domaćin je vodio na poluvremenu 1:0, a sredinom drugog dijela Miklinovčani vraćaju stvari na početak. U samom finišu utakmice Ferdinandovac je uspio zabiti i drugi pogodak i slaviti u derbiju.

Ovom pobjedom napravio je veliki korak ka osiguranju prvog mjesta nakon samo osam odigranih kola. Nažalost, susret su obilježile nemile scene među navijačima. Desetak minuta trajala je tučnjava koja na sreću nije imala težih posljedica.