Subota, 20. travnja 2024.

VETERANI Prekid u Koprivnici zbog napada na suca, Osvit ispratio Jadran-Galeb s 10 pogodaka

Jučer su odigrane sve utakmice 6. kola Prve županijske nogometne lige veterana. Na koprivničkom Gradskom stadionu vidjeli smo prekid susreta između Koprivnice i Ferdinandovca.

U desetoj minuti, nakon dosuđenog slobodnog udarca, gostujući igrač je udario suca u glavu te ga je nastavio vrijeđati i psovati na što je ovaj prekinuo utakmicu. O kazni će odlučiti disciplinsko tijelo županijskog saveza, a utakmica će biti registrirana rezultatom 3:0 za Koprivnicu.

U ostalim susretima Starigrad je iznenađujuće lako svladao Miklinovec, nakon 80 minuta igre bilo je 4:0. Osvit je u svom Đelekovcu bio i više nego uvjerljiv protiv Jadran-Galeba s 10:1, a priključak s vrhom zadržali su Križevci koji su slavili na gostovanju kod kloštranske Mladosti s 0:3.

Legradski Graničar ni u ovom kolu nije došao do prvih bodova. Na svom “Fizešu” poraženi su od momčadi Sloge rezultatom 0:6. U Herešinu su igrali Omladinac i đurđevački Graničar, a pobjedu su odnijeli gosti rezultatom 2:4.

Na vrhu tablice su Osvit i Starigrad s po 15 bodova, dok je na samom začelju, bez bodova, legradski Graničar.