Rukometašice Podravke Vegete ostale bez Lige prvakinja

Rukometašice Podravke Vegete nisu uspjele izboriti Ligu prvakinja. U finalnom susretu kvalifikacijskog turnira u norveškom Drammenu poražene su od domaćina Glasskverketa rezultatom 28:19.

Naše rukometašice dobro su se držale samo u prvom poluvremenu. Unatoč lošijem ulasku u utakmicu, rezultat nakon 30 minuta bio je 12:12 te je davao nadu da Podravka može doći do toliko željene pobjede.

Ipak, u drugom poluvremenu gledali smo odličnog domaćina i bezidejnu igru naših rukometašica. Glassverket je do kraja susreta uspio zabiti čak devet golova više te je na kraju uvjerljivo slavio s 28:19.

Najefikasnije u redovima Podravke bile su Debelić, Nemaškalo i Vidak s četiri postignuta pogotka.

Podravkašicama slijedi kvalifikacijska utakmica za EHF kup koja će se igrati u studenome, a već idućeg vikenda kreće nova sezona Prve hrvatske rukometne lige.