Subota, 20. travnja 2024.

Juniori Koprivnice i dalje stopostotni, kadeti remizirali

Kadeti i juniori Koprivnice ovog su vikenda igrali 3. kolo Regionalne lige Sjever protiv Mladosti u Ždralovima. Mlađi nogometaši upisali su neriješen rezultat dok su stariji došli do svoje treće pobjede u tri ovosezonske utakmice.

Prvi na teren izašli su kadeti pod vodstvom trenera Zvonimira Keleka. Koprivnica je dva puta gubila, ali se i dva puta uspjela vratiti te je utakmica završila rezultatom 2:2. Strijelci su bili Dorian Jakupek i Fran Kožarić. Napomenimo da je kadetima uvelike posao otežao David Kranclbinder koji je dvadesetak minuta prije kraja zaradio crveni karton.

Juniori su već u 25. minuti imali rezultatsku prednost od 2:0. Odlično su mladi nogometaši Koprivnice ušli u u susret te su to kapitalizirali golovima. Dvostruki strijelac bio je Davor Sinjaković. Nakon vodstva naši nogometaši su se orijentirali na obranu, a Mladost je do kraja susreta uspjela samo smanjiti rezultat na 2:1.