MŽNL Tehničar još jednom pregazio svojeg protivnika

Nogometaši Tehničara iz Cvetkovca ‘razbili’ su Zdenku u 5. kolu Međužupanijske nogometne lige. Na svom “Starom bregu” slavili su s uvjerljivih 6:2.

Kako su nas Cvetkovčani već i navikli, sve je bilo riješeno nakon prvog poluvremena. Rezultat je bio 4:0, a pogotke su postigli Markušić u 24′, Kocijan u 26′ te još dva puta Markušić u 28′ i 31′. Četiri gola u sedam minuta dovoljno govore o stanju na terenu u tim trenucima.

U drugom dijelu gledali smo puno opušteniju igru. Obje momčadi zabile su po dva pogotka. Peti i šesti pogodak za Tehničar zabili su Baričić i Milek. Još jedna uvjerljiva pobjeda međužupanijskog ligaša koji na vrhu ljestvice ima tri boda više od drugoplasirane Pitomače.

U ostalim susretima Slatina je svladala Tomislav s 3:2, Garić Podravac s 4:2, Virovitica Daruvar s 5:0, Pitomača Dinamo s 0:4, Rovišće Graničar s 2:3, dok je susret između Papuka i Križevaca završio remijem 2:2.