Kadeti Koprivnice u sezonu startali porazom

Kadeti rukometnog kluba Koprivnica startali su u novu sezonu porazom. U prvom kolu Prve lige kadeta bolja je bila momčad Varaždina 1930 rezultatom 29:16.

Čudno su prvo poluvrijeme odigrali Koprivničanci. Nakon samo pet minuta imali su minus od tri gola. Nakon minute odmora koju je pozvao trener Branko Krajačić preokreću rezultat na 5:4 u svoju korist, a onda u zadnji 15 minuta prvog dijela zabijaju samo jedan pogodak i na odmor odlaze s rezultatom 11:6 u korist Varaždinaca.

U drugom poluvremenu Koprivnica je u potpunosti potonula. Domaćin je stvarao sve veću prednost, a utakmica je na kraju završila rezultatom 29:16.

Idućeg vikenda kadeti će odigrati dvije utakmice. U Zagrebu će igrati protiv momčadi Pavleka i momčadi Đakova.