Subota, 20. travnja 2024.

Mladi rukometaši Koprivnice srebrni u Đakovu i brončani u Varaždinu

Mladi rukometaši Koprivnice Hangar 18 proteklog su vikenda nastupili na memorijalnom turniru u spomenom na Ivana i Dragutina Raca i Pericu Tadića u Đakovu.

Naši kadeti osvojili su drugo mjesto u konkurenciji od devet ekipa. U grupi su svladali Nexe rezultatom 19:14 i domaćina turnira Đakovo s 18:17. Pod vodstvom trenera Igora Stubičara naši rukometaši su u razigravanju za prve tri pozicije svladali Valpovku rezultatom 19:13, a poraženi su od Osijeka s 24:11 što je bilo dovoljno za drugo mjesto i srebrnu medalju.

Nastupili su: Vučković, Špoljar, Milošević, Buhić, Friščić, Firšt, Nikolić, L.Piskač, Delimar, Ujlaki, De Conti, Smiljanović, Vorkapić, Matišić, F.Piskač i Mažar. Trener: I. Stubičar.

Osim kadeta, za vikend su bili aktivni i rukometaši rođeni 2006. godine i mlađi. Oni su na minirukometnom turniru u Varaždinu, u sklopu Špancirfesta i promocije Europskog prvenstva koje će se održati 2018. u Hrvatskoj, osvojili pod vodstvom trenera Ivana Ružića treće mjesto.

Izvor: rk-koprivnica.hr