Četvrtak, 18. travnja 2024.

Juniori Slaven Belupa pregazili vršnjake Varaždina

Juniori Slaven Belupa ušli su na najbolji mogući način u sezonu svladavši vršnjake Varaždina s čak 7:1. Utakmica je igrana u sklopu prvog kola Prve hrvatske juniorske nogometne lige.

Zbog zauzetosti terena u Koprivnici mladi Farmaceuti su svoju utakmicu igrali u Cvetkovcu, na terenu međužupanijskog ligaša Tehničara. Da se tamo osjećaju kao kod kuće pokazali su u današnjoj utakmici u kojoj gostima iz Varaždina nisu dali ni milimetar šanse da izvuku pozitivan rezultat.

Igrači trenera Ivice Sertića od prve minute su dominirali terenom te su uz lijepu i kombinatornu igru stvarali pregršt prilika. Rezultat na poluvremenu već je bio 4:0, a drugi dio donio je rutinsko odrađivanje posla naših juniora i krajnji rezultat 7:1.

Strijelci za Slaven bili su dva puta Mladen i Jajalo, a po jedan pogodak postigli su Bistrović, Martinaga i Roberto Ribić.

U idućem kolu, 10. rujna, Farmaceuti će na koprivničkom Gradskom stadionu igrati protiv vinkovačke Cibalije. Utakmica će se igrati s početkom u 10 sati.