Rotorovci odlični na cestovnom maratonu u Sloveniji, Lovro Krapinec stigao drugi

275
Izvor: bk-rotor.hr
Članovi Biciklističkog kluba Rotor jučer su u Slovenskoj Bistrici vozili cestovnu utrku 11. Kolesarski vzpon na tri kralje 2016.

Boje našeg grada branili su Lovro Krapinec, Branislav Buhić, Nino Berta, Vedran Veršić i Darko Krapinec koji je kao direktor ekipa nastupio van kategorije.

Naši biciklisti vozili su stazu duljine 15 km. Krapinec je u kategoriji mlađih juniora osvojio izvrsno drugo mjesto te je još jednom pokazao o kakvom se talentu radi.

Veršić je u kategoriji Master A osvojio 6. mjesto, Berta je u kategoriji Master B bio 8. dok je Buhić u Master C osvojio 5. mjesto.

Rotorovci su u konkurenciji preko 300 vozača kroz utrku svladali ukupno 880 metara uspona te su još jednom dokazali koliko su dobri biciklisti.