Koprivnica svladala juniore Slavena pojačane prvotimcima

Nogometaši Koprivnice i juniori Slaven Belupa pojačani s prvotimcima, koji su jučer imali manju minutažu ili nisu igrali protiv Dinama u prvenstvu, danas su odigrali prijateljsku utakmicu na Gradskom stadionu. Po jakom suncu i velikoj vrućini Koprivnica je slavila s 1:0.

Prema dogovoru trenera Želimira Mešnjaka i Ivice Sertića prvo poluvrijeme igrali su najjači sastavi i to šezdeset minuta dok je drugi dio trajao 45 minuta, a na terenu su uglavnom bili najmlađi igrači obje ekipe.

Jedini pogodak na susretu pao je pred kraj drugog poluvremena kada se u petercu najbolje snašao Vrban i donio pobjedu Koprivnici.

KOPRIVNICA: Tihelka – Tucaković, Gal, Tuba, Sminderovac – K.Srbljinović, Pavlović, Bubnjić – Rajić, Kovačić, Munivrana.
Još su igrali: Tomić, Slukić, Šokec, Bažulić, Koren, Sinjaković, Blažotić, Novak, Vrban, Janeš, Stjepić

SLAVEN BELUPO: Blažević – A.Ribić, Zanjko, Res, Martinaga – Burić, Helder, Arap – Polizzi Radić, Zakarić.
Još su igrali: Kurtanjek, Božek, J.Benko, M.Benko, Antonović, Olić, Hajdinjak, T.Srbljinović, Jagarinac, Bistrović, Jajalo, R.Ribić